+380959210553
Skype: freddy8515
Email: zoohuntinfo@gmail.com

Для клієнтів!!

Клітки та аксессуари до них тимчасово не продаємо.  Прохання уточнювати у менеджера наявність товарів та кольорів по виробах. Також слідкуйте за графіком роботи Магазину. Дякуємо Вам за розуміння. 

Шкіряні підсумки-патронташі

 • Підсумок дворядний на 10 патронів Zoo-hunt шкіряний коричневий 5300/2

  Оригінальний чорний або коричневий Підсумок призначений для носіння патронів. Підсумок виконаний з натуральної шкіри, за рахунок чого забезпечується його довговічність і високі практичні властивості.   Переваги: ​​     універсальна забарвлення;   стильний дизайн;   надійний захист патронів від зовнішніх факторів.  ..

  rating0 відгуків
  364.00 грн.
 • Підсумок дворядний на 10 патронів Zoo-hunt шкіряний чорний 5300/1

  Оригінальний чорний або коричневий Підсумок призначений для носіння патронів. Підсумок виконаний з натуральної шкіри, за рахунок чого забезпечується його довговічність і високі практичні властивості.   Переваги: ​​     універсальна забарвлення;   стильний дизайн;   надійний захист патронів від зовнішніх факторів.  ..

  rating0 відгуків
  364.00 грн.
 • Підсумок зі змінними патронами Zoo-hunt шкіра ретро коричневий 10159/2

  Оригінальний чорний Підсумок призначений для носіння патронів. Підсумок виконаний з натуральної шкіри Ретро, ​​за рахунок чого забезпечується його довговічність і високі практичні властивості. Оснащений патронташ для 12,16 калібрів на 8 патронів і 7,62 калібр на 12 патронів. Переваги: ​​ універсальна забарвлення; стильний дизайн; надійний захист патронів від зовнішніх факторів. ..

  rating0 відгуків
  325.00 грн.
 • Підсумок на 10 патронів Zoo-hunt 7,62 нарізні шкіряний 5280/2

  Оригінальний чорний або коричневий Підсумок призначений для носіння десяти нарізних патронів калібру 7,62. Підсумок виконаний з натуральної шкіри, за рахунок чого забезпечується його довговічність і високі практичні властивості.     Переваги: ​​       універсальна забарвлення;   стильний дизайн;   надійний захист патронів від зовнішніх факторів.  ..

  rating0 відгуків
  236.00 грн.
 • Підсумок на 20 патронів Zoo-hunt для дрібнокаліберної рушниці шкіра Ретро коричневий 10158/2

  Мисливський Підсумок на 20 патронів з колекції Ретро виготовлений з натуральної шкіри чорного або коричневого кольору. Призначений для носіння на ремені або складальному мисливському патронташі.  Калібр: 5,6 к. Переваги: ​​     ефективний захист патронів від несприятливого атмосферного впливу і різких перепадів температури;   експлуатація в будь-який час року;   комфортне використання;   сучасний зовнішній вигляд;   зручні розміри.  ..

  rating0 відгуків
  118.00 грн.
 • Підсумок на 20 патронів Zoo-hunt для дрібнокаліберної рушниці шкіра Ретро чорний 10158/1

  Мисливський Підсумок на 20 патронів з колекції Ретро виготовлений з натуральної шкіри чорного або коричневого кольору. Призначений для носіння на ремені або складальному мисливському патронташі. Калібр: 5,6 к. Переваги: ​​     ефективний захист патронів від несприятливого атмосферного впливу і різких перепадів температури;   експлуатація в будь-який час року;   комфортне використання;   сучасний зовнішній вигляд;   зручні розміри.  ..

  rating0 відгуків
  118.00 грн.
 • Підсумок на 5 патронів Zoo-hunt нарізні шкіра гидрофобная коричневий 50200/2

  Підсумок на 5 патронів нарізні шкіра гидрофобная коричневий 50200/2.     Компактний Підсумок з натуральної шкіри з кріпленням для ременя, здатний вмістити в себе патрони 7,62 калібру. Для більш зручного діставання патронів з подсумка він може відкриватися і закриватися назад, завдяки точкової застібці.     Коричневий шкіряний підсумок на 5 патронів, виготовлений з натуральної водовідштовхувальним шкіри, гарантує збереження патронів при будь-яких погодних умовах. Може носитися на складальному мисливському патронташі або ремені.     Колір: коричневий.     Переваги: ​​       стильний дизайн;   надійна фіксація патронів;   оптимальні габарити;   використання в будь-який час року.  ..

  rating0 відгуків
  302.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt 7,62 гвинтівка + ретро 10155 шкіра

  Підсумок на 6 патронів (7,62 нарізні) шкіра + шкіра Ретро 10155     Мисливський патронташ-підсумок на 6 патронів з колекції Ретро виготовлений з натуральної шкіри, здатний вмістити в себе нарізні патрони 7.62 калібру. Для більш зручного діставання патронів з подсумка він може розкладатися і складатися назад, завдяки точкової застібці. У підсумці міститься 6 гнізд для патронів. Зручний Підсумок на 6 нарізних патронів забезпечує повне збереження патронів, швидкий доступ до боєприпасу і їх надійну фіксацію. Наявне кріплення дозволяє використовувати Підсумок як на ремені, так і в складальному патронташі. Скористайтеся кнопкою Купити, щоб купити Підсумок для патронів в Інтернет-магазині Zoo-hunt.     Переваги: ​​       ефективний захист патронів від несприятливого атмосферного впливу і різких перепадів температури;   експлуатація в будь-який час року;   комфортне використання;   сучасний зовнішній вигляд;   зручні розміри.  ..

  rating0 відгуків
  338.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt відкритий шкіра - Ретро коричневий 10157/2

  Підсумок на 6 патронів відкритий шкіра - Ретро коричневий 10157/2.     Чорний, оливковий або коричневий відкритий шкіряний підсумок на 6 патронів, виготовлений з натуральної шкіри, здатний вмістити в себе патрони 12-го, 16-го калібру. У підсумці міститься 6 гнізд для патронів. Підсумок для патронів 12-го і 16-го калібру можна повісити на пояс або рюкзак, а також на будь-який інший елемент спорядження.     Переваги: ​​       стильний дизайн;   надійна фіксація патронів;   оптимальні габарити;   використання в будь-який час року.  ..

  rating0 відгуків
  127.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt відкритий шкіра - Ретро оливковий 10157/3

  Підсумок на 6 патронів відкритий шкіра - Ретро оливковий 10157/3.     Чорний, оливковий або коричневий відкритий шкіряний підсумок на 6 патронів, виготовлений з натуральної шкіри, здатний вмістити в себе патрони 12-го, 16-го калібру. У підсумці міститься 6 гнізд для патронів. Підсумок для патронів 12-го і 16-го калібру можна повісити на пояс або рюкзак, а також на будь-який інший елемент спорядження.     Переваги: ​​       стильний дизайн;   надійна фіксація патронів;   оптимальні габарити;   використання в будь-який час року.  ..

  rating0 відгуків
  127.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt відкритий шкіра - Ретро чорний 10157/1

  Підсумок на 6 патронів відкритий шкіра - Ретро чорний 10157/1.     Чорний, оливковий або коричневий відкритий шкіряний підсумок на 6 патронів, виготовлений з натуральної шкіри, здатний вмістити в себе патрони 12-го, 16-го калібру. У підсумці міститься 6 гнізд для патронів. Підсумок для патронів 12-го і 16-го калібру можна повісити на пояс або рюкзак, а також на будь-який інший елемент спорядження.     Переваги: ​​       стильний дизайн;   надійна фіксація патронів;   оптимальні габарити;   використання в будь-який час року.  ..

  rating0 відгуків
  127.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt шкіра Крейзі + лоден коричневий 4402/2

  Підсумок на 6 патронів шкіра Крейзі + лоден коричневий 4402/2.     Компактний Підсумок з натуральної шкіри з кріпленням для ременя, здатний вмістити в себе патрони 12-го або 16-го калібру.     Виконаний з натуральної шкіри коричневого кольору в поєднанні з тканиною лоден (повсть), підсумок відмінно підійде для носіння на ремені або в складальному патронташі.     Переваги: ​​       універсальна забарвлення;   використання в будь-який час року;   оптимальна вартість;   невеликі габарити.  ..

  rating0 відгуків
  347.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt шкіра Ретро коричневий 10153/2

  Підсумок на 6 патронів шкіра Ретро.   Підсумок закритий шкіряний підсумок на 6 патронів, виготовлений з натуральної водовідштовхувальним шкіри, гарантує збереження патронів при будь-яких погодних умовах. Компактний Підсумок з кріпленням для ременя, здатний вмістити в себе патрони 12-го, 16-го калібру. Для більш зручного діставання патронів з подсумка він може відкриватися і закриватися назад, завдяки двом точковим застібкам. Підсумок для патронів можна повісити на пояс або рюкзак, а також на будь-який інший елемент спорядження.   Переваги: ​​     стильний дизайн;   надійна фіксація патронів;   оптимальні габарити;   використання в будь-який час року.  ..

  rating0 відгуків
  172.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt шкіра Ретро оливковий 10153/3

  Підсумок на 6 патронів шкіра Ретро оливковий 10153/3     Компактний Підсумок з натуральної шкіри з кріпленням для ременя, здатний вмістити в себе патрони 12-го, 16-го калібру. Для більш зручного діставання патронів з подсумка він може відкриватися і закриватися назад, завдяки точкової застібці.     Мисливський патронташ-підсумок на 6 патронів з колекції Ретро оливкового кольору виготовлений з натуральної водовідштовхувальним гідрофобною шкіри. Призначений для носіння на ремені або складальному мисливському патронташі.     Переваги: ​​       ефективний захист патронів від несприятливого атмосферного впливу і різких перепадів температури;   експлуатація в будь-який час року;   комфортне використання;   сучасний зовнішній вигляд;   зручні розміри.  ..

  rating0 відгуків
  172.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt шкіра Ретро чорний 10153/1

  Підсумок на 6 патронів шкіра Ретро.   Підсумок закритий шкіряний підсумок на 6 патронів, виготовлений з натуральної водовідштовхувальним шкіри, гарантує збереження патронів при будь-яких погодних умовах. Компактний Підсумок з кріпленням для ременя, здатний вмістити в себе патрони 12-го, 16-го калібру. Для більш зручного діставання патронів з подсумка він може відкриватися і закриватися назад, завдяки двом точковим застібкам. Підсумок для патронів можна повісити на пояс або рюкзак, а також на будь-який інший елемент спорядження.   Переваги: ​​     стильний дизайн;   надійна фіксація патронів;   оптимальні габарити;   використання в будь-який час року.  ..

  rating0 відгуків
  172.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt шкіра-спилок коричневий 5061/2

  Компактний Підсумок з натуральної шкіри з кріпленням для ременя, здатний вмістити в себе патрони 12-го, 16-го калібру. Для більш зручного діставання патронів з подсумка він може відкриватися і закриватися назад, завдяки точкової застібці. Виконаний з натуральної шкіри чорного або коричневого кольору Підсумок відмінно підійде для носіння на ремені або в складальному патронташі. Зручна конструкція забезпечує швидкий доступ до патронів, а натуральна водовідштовхувальна шкіра гарантує їх збереження в будь-яку погоду. Переваги: ​​ універсальна забарвлення; використання в будь-який час року; оптимальна вартість; невеликі габарити. ..

  rating0 відгуків
  171.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt шкіра-спилок чорний 5061/1

  Компактний Підсумок з натуральної шкіри з кріпленням для ременя, здатний вмістити в себе патрони 12-го, 16-го калібру. Для більш зручного діставання патронів з подсумка він може відкриватися і закриватися назад, завдяки точкової застібці. Виконаний з натуральної шкіри чорного або коричневого кольору Підсумок відмінно підійде для носіння на ремені або в складальному патронташі. Зручна конструкція забезпечує швидкий доступ до патронів, а натуральна водовідштовхувальна шкіра гарантує їх збереження в будь-яку погоду. Переваги: ​​ універсальна забарвлення; використання в будь-який час року; оптимальна вартість; невеликі габарити. ..

  rating0 відгуків
  171.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt шкіряний коричневий 5060/2

  Підсумок на 6 патронів шкіряний коричневий 5060/2.     Компактний Підсумок з натуральної шкіри з кріпленням для ременя, здатний вмістити в себе патрони 12-го, 16-го калібру. Для більш зручного діставання патронів з подсумка він може відкриватися і закриватися назад, завдяки точкової застібці.     Чорний або коричневий шкіряний підсумок на 6 патронів, виготовлений з натуральної водовідштовхувальним шкіри, гарантує збереження патронів при будь-яких погодних умовах. Може носитися на складальному мисливському патронташі або ремені.     Колір: чорний, коричневий     Переваги: ​​       стильний дизайн;   надійна фіксація патронів;   оптимальні габарити;   використання в будь-який час року.  ..

  rating0 відгуків
  243.00 грн.
 • Підсумок на 6 патронів Zoo-hunt шкіряний чорний 5060/1

  Підсумок на 6 патронів шкіряний чорний 5060/1     Компактний Підсумок з натуральної шкіри з кріпленням для ременя, здатний вмістити в себе патрони 12-го, 16-го калібру. Для більш зручного діставання патронів з подсумка він може відкриватися і закриватися назад, завдяки точкової застібці.     Чорний або коричневий шкіряний підсумок на 6 патронів, виготовлений з натуральної водовідштовхувальним шкіри, гарантує збереження патронів при будь-яких погодних умовах. Може носитися на складальному мисливському патронташі або ремені.     Колір: чорний, коричневий     Переваги: ​​       стильний дизайн;   надійна фіксація патронів;   оптимальні габарити;   використання в будь-який час року.  ..

  rating0 відгуків
  243.00 грн.
 • Підсумок на 8 патронів Zoo-hunt 7,62 нарізні шкіра Ретро коричневий 10156/2

  Підсумок на 8 патронів 7,62 нарізні шкіра Ретро 10156   Чорний, оливковий або коричневий шкіряний підсумок на 6 патронів, виготовлений з натуральної шкіри, гарантує збереження патронів при будь-яких погодних умовах.   Переваги: ​​     стильний дизайн;   надійна фіксація патронів;   оптимальні габарити;   використання в будь-який час року.  ..

  rating0 відгуків
  168.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 31 (2 сторінок)

Останні надходження

Чохол для разкладного ножа Zoo-hunt 13/14 х 4 х 2,5 см коричневий 5292/2

Чохол для разкладного ножа Zoo-hunt 13/14 х 4 х 2,5 см коричневий 5292/2.Призначений для носіння на ..

rating0 відгуків
159.00 грн.

Чохол для розкладного ножа Zoo-hunt 13/14 х 4 х 2,5 см чорний 5292/1

Чохол для розкладного ножа Zoo-hunt 13/14 х 4 х 2,5 см чорний 5292/1/Призначений для носіння на пояс..

rating0 відгуків
159.00 грн.

Толстовка для собак Zoo-hunt чорно-біла

Толстовка з капюшоном пропонується для малих і середніх порід собак. Толстовка виконаний з..

rating0 відгуків
246.00 грн.

Толстовка для собак Zoo-hunt чорно-червона

Толстовка з капюшоном пропонується для малих і середніх порід собак. Толстовка виконаний з..

rating0 відгуків
246.00 грн.

Ремінь поясний з тактичної пряжкою хакі Zoo-hunt 130 см х 4 см хакі 2329

Ремінь поясний з тактичної пряжкою хакі Zoo-hunt 130 см х 4 см хакі 2329. Матеріал: поліестер...

rating0 відгуків
284.00 грн.

Ремінь поясний з тактичної пряжкою срібло Zoo-hunt 130 см х 4 см чорний 2330

Ремінь поясний з тактичної пряжкою срібло Zoo-hunt 130 см х 4 см чорний 2330.  Матеріал: пол..

rating0 відгуків
210.00 грн.

Кобура оперативна Універсальна синтетична Zoo-hunt Glock 17, Glock 19, Beretta 92, Макарова 5408

Кобура оперативна Універсальна синтетична: Glock 17, Glock 19, Beretta 92, Макарова...

rating0 відгуків
333.00 грн.

Кобура поясна синтетична Zoo-hunt Glock 17, Glock 19, Beretta 92, Макарова 5407

Кобура поясна синтетична: Glock 17, Glock 19, Beretta 92, Макарова...

rating0 відгуків
128.00 грн.

Чохол для рушниці Zoo-hunt прямокутний 95 см х 30 см синтетичний чорний 5294

Чохол для рушниці прямокутний 95 см х 30 см синтетичний чорний 5294.Підходить для: карабіни серії A..

rating0 відгуків
600.00 грн.

Когтеточка Zoo-hunt драпак для кота на підставці Люкс сезаль

Когтеточка дряпка для кота на підставці Люкс сезаль. Розмір в см: 30х30х52 ..

rating0 відгуків
351.00 грн.