+380959210553
Skype: freddy8515
Email: zoohuntinfo@gmail.com

Шкіряні патронташі на пояс

 • Патронташ на пояс дворядний на 36 патронів Zoo-hunt закритий шкіряний 5700 коричневий 5700/2

  Патронташ на пояс дворядний на 36 патронів закритий шкіряний 5700 коричневий 5700/2.   Закритий, закривається клапанами, у вигляді 3-х підсумків по 12 патронів кожен (2 ряди по 6 патронів).   Клапани прикрашені тисненням Мисливець, що стріляє в качку.   Одягається поверх одягу.   Наявність на патронташі знизу вшитого кільця, до якого можливо додатково   чіпляти різні пристосування (зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)   Оснащений додатковим розвантажувальним / ремнем через плече. Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити потрібну кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити Торок і т.д., що спрощує перенесення патронів і дичини. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!   Ємність - 36 патронів.   Для 16,12 калібрів.   Виготовлений зі шкіри.   Колір - коричневий.   Довжина (без ременя) - 65 см.   Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.   Ширина патронташа 7,5 см.   Ширина ременя 3 см.   Довжина наплечного ременя (регулюється) макс.130 см.   Ширина наплечного ременя 2 см. ..

  rating0 відгуків
  1462.00 грн.
 • Патронташ на пояс дворядний на 36 патронів Zoo-hunt закритий шкіряний чорний 5700/1

  Патронташ на пояс дворядний на 36 патронів закритий шкіряний чорний 5700/1.     Закритий, закривається клапанами, у вигляді 3-х підсумків по 12 патронів кожен (2 ряди по 6 патронів).     Клапани прикрашені тисненням Мисливець, що стріляє в качку.     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі знизу вшитого кільця, до якого можливо додатково     чіпляти різні пристосування (зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Оснащений додатковим розвантажувальним / ремнем через плече. Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити потрібну кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити Торок і т.д., що спрощує перенесення патронів і дичини. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Ємність - 36 патронів.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри.     Колір - чорний.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7,5 см.     Ширина ременя 3 см.     Довжина наплечного ременя (регулюється) макс.130 см.     Ширина наплечного ременя 2 см. ..

  rating0 відгуків
  1462.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt 20 калібр закритий шкіряний коричневий 5100/20/2

  Патронташ на пояс на на 24 патрона 20 калібру закритий шкіряний коричневий.     Закритий, закривається 4-ма клапанами по 6 патронів.     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково     чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Ємність - 24 патрона.     Для 20 калібрів.     Виготовлений зі шкіри.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7,5 см.     Ширина ременя 3,0 см. ..

  rating0 відгуків
  1041.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt відкритий гидрофобная шкіра коричневий 5113/2

  Патронташ на пояс на 24 патрона відкритий гидрофобная шкіра коричневий 5113/2     Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити велику кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити ремінь через плече, що спрощує перенесення патронів. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Одягається поверх одягу.     Ємність - 24 патронів.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений з гідрофобною шкіри.     Колір - коричневий.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7 см.     Ширина ременя 3,5 см. ..

  rating0 відгуків
  529.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt відкритий гидрофобная шкіра чорний 5113/1

  Патронташ на пояс на 24 патрона відкритий гидрофобная шкіра чорний 5113/1     Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити велику кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити ремінь через плече, що спрощує перенесення патронів. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Одягається поверх одягу.     Ємність - 24 патронів.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений з гідрофобною шкіри.     Колір - чорний,     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7 см.     Ширина ременя 3,5 см. ..

  rating0 відгуків
  529.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt відкритий шкіра коричневий 10305/2

  Патронташ на пояс на 24 патрона відкритий шкіра коричневий 10305/2.     Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити велику кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити ремінь через плече, що спрощує перенесення патронів. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких     можливо додатково чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     Торока (зашморг для птиці), пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Ємність - 24 патронів.     Для 16 або 12 калібру.     Виготовлений зі шкіри.     Колір - коричневий.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7 см.     Ширина ременя 3,5 см. ..

  rating0 відгуків
  782.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt відкритий шкіра коричневий 5150/2

  Патронташ на пояс на 24 патрона відкритий шкіра коричневий 5150/2.     Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити велику кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити ремінь через плече, що спрощує перенесення патронів. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких     можливо додатково чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     Торока (зашморг для птиці), пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Ємність - 24 патронів.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри.     Колір - чорний, коричневий.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7 см.     Ширина ременя 3,5 см. ..

  rating0 відгуків
  712.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt відкритий шкіра оливковий 10305/3

  Патронташ на пояс на 24 патрона відкритий шкіра оливковий 10305/3.     Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити велику кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити ремінь через плече, що спрощує перенесення патронів. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких     можливо додатково чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     Торока (зашморг для птиці), пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Ємність - 24 патронів.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри.     Колір - оливковий.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7 см.     Ширина ременя 3,5 см. ..

  rating0 відгуків
  782.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt відкритий шкіра чорний 10305/1

  Патронташ на пояс на 24 патрона відкритий шкіра чорний 10305/1.   Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити велику кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити ремінь через плече, що спрощує перенесення патронів. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!   Одягається поверх одягу.   Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких   можливо додатково чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,   Торока (зашморг для птиці), пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)   Ємність - 24 патронів.   Для 16 або 12 калібру.   Виготовлений зі шкіри.   Колір - чорний.   Довжина (без ременя) - 65 см.   Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.   Ширина патронташа 7 см.   Ширина ременя 3,5 см. ..

  rating0 відгуків
  782.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt відкритий шкіра чорний 5150/1

  Патронташ на пояс на 24 патрона відкритий шкіра чорний 5150/1.     Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити велику кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити ремінь через плече, що спрощує перенесення патронів. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких     можливо додатково чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     Торока (зашморг для птиці), пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Ємність - 24 патронів.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри.     Колір - чорний, коричневий.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7 см.     Ширина ременя 3,5 см. ..

  rating0 відгуків
  712.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt дворядний шкіра Ретро коричневий 10300/2

  Патронташ на пояс на 24 патрона дворядний шкіра Ретро коричневий 10300/2.     Закритий, закривається 2-мя клапанами по 12 патронів.     Одягається поверх одягу. Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити потрібну кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити Торок і т.д., що спрощує перенесення патронів і дичини. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково     чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Ємність - 24 патрона.     Для 16,12 калібрів. ..

  rating0 відгуків
  682.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt дворядний шкіра Ретро чорний 10300/1

  Патронташ на пояс на 24 патрона дворядний шкіра Ретро чорний 10300/1.     Закритий, закривається 2-мя клапанами по 12 патронів.     Одягається поверх одягу. Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити потрібну кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити Торок і т.д. , що спрощує перенесення патронів і дичини. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково     чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Ємність - 24 патрона.     Для 16 або 12 калібру.    Колір - чорний...

  rating0 відгуків
  682.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt закритий 20 колібрі шкіряний чорний 5100/20/1

  Патронташ на пояс на 24 патрона закритий 20 колібрі шкіряний чорний 5100/20/1.     Закритий, закривається 4-ма клапанами по 6 патронів. Патронташ захищає патрони від механічних пошкоджень, а також від бруду і вологи. Патронташ дуже хороший і якісний в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити потрібну кількість патронів, а також він є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити Торок і т.д., що спрощує перенесення патронів і дичини. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Клапани прикрашені тисненням Мисливець, що стріляє в качку.     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково     чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Ємність - 24 патрона.     Для 20 калібрів.     Виготовлений зі шкіри.     Колір - чорний.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7,5 см.     Ширина ременя 3,0 см. ..

  rating0 відгуків
  1041.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt закритий шкіра Ретро коричневий 10301/2

  Патронташ на пояс на 24 патрона закритий шкіра Ретро коричневий 10301/2     Закритий, закривається 4-ма клапанами по 6 патронів.     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково чіпляти різні пристосування (зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.).     В комплекті є лямки розвантажувальні.     Ємність - 24 патрона.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри Ретро.     Довжина (без ременя) - 65 см     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см     Ширина патронташа 7,5 см     Ширина ременя 3,0 см     Ширина лямки розвантажувальної 2 см ..

  rating0 відгуків
  868.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt закритий шкіра Ретро оливковий 10301/3

  Патронташ на пояс на 24 патрона закритий шкіра Ретро оливковий 10301/3     Закритий, закривається 4-ма клапанами по 6 патронів.     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково чіпляти різні пристосування (зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.).     В комплекті є лямки розвантажувальні.     Ємність - 24 патрона.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри Ретро.     Довжина (без ременя) - 65 см     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см     Ширина патронташа 7,5 см     Ширина ременя 3,0 см     Ширина лямки розвантажувальної 2 см ..

  rating0 відгуків
  868.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt закритий шкіра Ретро чорний 10301/1

  Патронташ на пояс на 24 патрона закритий шкіра Ретро чорний 10301/1     Закритий, закривається 4-ма клапанами по 6 патронів.     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково чіпляти різні пристосування (зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.).     В комплекті є лямки розвантажувальні.     Ємність - 24 патрона.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри Ретро.     Довжина (без ременя) - 65 см     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см     Ширина патронташа 7,5 см     Ширина ременя 3,0 см     Ширина лямки розвантажувальної 2 см ..

  rating0 відгуків
  868.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt закритий шкіра-спилок коричневий 5101/2

  Патронташ на пояс на 24 патрона закритий шкіра-спилок коричневий 5101/2.     Закритий, закривається 4-ма клапанами по 6 патронів.     Клапани прикрашені декоративною строчкою.     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково     чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити потрібну кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити Торок і т.д., що спрощує перенесення патронів і дичини. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Ємність - 24 патрона.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри-спилок     Колір - коричневий.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7,5 см.     Ширина ременя 3,0 см. ..

  rating0 відгуків
  607.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt закритий шкіра-спилок чорний 5101/1

  Патронташ на пояс на 24 патрона закритий шкіра-спилок чорний 5101/1.     Закритий, закривається 4-ма клапанами по 6 патронів.     Клапани прикрашені декоративною строчкою.     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково     чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити потрібну кількість патронів, а також вони є дуже зручні під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного справжнього мисливця, до них можна причепити Торок і т.д., що спрощує перенесення патронів і дичини. А взагалі, мати такий патронташ дуже корисно, так що купуйте і з'єднувати приємне з корисним в інтернет-магазині Zoo-hunt!     Ємність - 24 патрона.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри-спилок     Колір - чорний.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7,5 см.     Ширина ременя 3,0 см. ..

  rating0 відгуків
  607.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt закритий шкіряний коричневий 5100/2

  Патронташ на пояс на 24 патрона закритий шкіряний коричневий     Закритий, закривається 4-ма клапанами по 6 патронів.     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково     чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Ємність - 24 патрона.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри.     Колір - коричневий.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7,5 см.     Ширина ременя 3,0 см. ..

  rating0 відгуків
  1041.00 грн.
 • Патронташ на пояс на 24 патрона Zoo-hunt закритий шкіряний чорний 5100/1

  Патронташ на пояс на 24 патрона закритий шкіряний чорний 5100/1.     Закритий, закривається 4-ма клапанами по 6 патронів.     Одягається поверх одягу.     Наявність на патронташі зверху і знизу вшитих кілець, до яких можливо додатково     чіпляти різні пристосування (додатковий ремінь через плече,     зашморг для птиці, пристосування для вилучення стріляних гільз і ін.)     Ємність - 24 патрона.     Для 16,12 калібрів.     Виготовлений зі шкіри.     Колір - чорний.     Довжина (без ременя) - 65 см.     Довжина (з ременем) мін.100, макс.135 см.     Ширина патронташа 7,5 см.     Ширина ременя 3,0 см. ..

  rating0 відгуків
  1041.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 23 (2 сторінок)

Останні надходження

Сходинки для тварин з будиночком трьох рівневі

Сходинки для для малих песиків і котів з будиночком.Виготовлений: основа: ДСП + ДВП, обшиті штучним ..

rating0 відгуків
750.00 грн.
Акція

Еко ліжко велике для кішок і малих собак

Еко ліжко велике для кішок і малих собакк.Виготовлений: фанера, товщина 8 мм.Підстилка - войлок.Розм..

rating0 відгуків
571.00 грн. 816.00 грн.
Акція

Еко ліжко мале для кішок і малих собак

Еко ліжко мале для кішок і малих собак.Виготовлений: фанера, товщина 8 мм.Підстилка - войлок.Розміри..

rating0 відгуків
424.00 грн. 605.00 грн.
Акція

Еко будиночок 2 для кішок і малих собак з дерева

Еко будиночок 2 для кішок і малих собак.Виготовлений: фанера, товщина 8 мм.Підстилка і дах - войлок...

rating0 відгуків
691.00 грн. 987.00 грн.
Акція

Еко будиночок 1 для кішок і малих собак з дерева

Еко будиночок 1 для кішок і малих собак.Виготовлений: фанера, товщина 8 мм.Підстилка - войлок.Розмір..

rating0 відгуків
636.00 грн. 908.00 грн.
Акція

Еко будиночок 3 для кішок і малих собак з дерева

Еко будиночок 3 для кішок і малих собак.Виготовлений: фанера, товщина 8 мм.Підстилка - войлок.Розмір..

rating0 відгуків
636.00 грн. 908.00 грн.
Акція

Еко будиночок Куб малий для кішок і малих собак з дерева

Еко будиночок Куб малий для кішок і малих собак.Виготовлений: фанера, товщина 8 мм.Підстилка - войло..

rating0 відгуків
636.00 грн. 908.00 грн.
Акція

Еко Сходинки для тварин з будиночком трьох рівневі

Еко Сходинки для тварин з будиночком трьох рівневі.Виготовлений: фанера, товщина 8 мм.Розміри в см (..

rating0 відгуків
811.00 грн. 1158.00 грн.
Акція

Еко пологовий будинок для кішок з дерева

Еко пологовий будинок для кішок з дерева.Виготовлений: фанера, товщина 8 мм.Підстилка - войлок.Розмі..

rating0 відгуків
802.00 грн. 1145.00 грн.

Будка для котів і собак Zoo-hunt Акварель червона

Будка Акварель пропонується для малих порід собак і різних порід котів. Будка виконана з плащової тк..

rating0 відгуків
458.00 грн.