+380959210553
Skype: freddy8515
Email: zoohuntinfo@gmail.com

Для клієнтів!!

У Зв'язку з погіршенням погодніх умов, можуть бути затримки з відправками по замовленях. Клітки та аксессуари до них тимчасово не продаємо.  Прохання уточнювати у менеджера наявність товарів та кольорів по виробах. Також слідкуйте за графіком роботи Магазину. Дякуємо Вам за розуміння. 

Ігрові комплекси, будиночки когтеточки

 • Будиночок дерев'яний для котів Zoo-hunt Соня

  Альтанки Соня для кішок   Розміри в см:   Ширина 44.   Висота 30 ..

  rating0 відгуків
  623.00 грн.
 • Будиночок Драпак для кішок Zoo-hunt Венера

  Розмір 44 х 44 х 42 Матенріал - сизаль / хутро Відтінок рожевого може відрізнятися від картинки Модель складається з будиночка і підставки. У будиночку ваш вихованець може відпочити. Когтеточка, Дряпки Праліне будинок-Драпак для кота дуже цінне придбання, і не тільки тому, що воно охороняє вашу меблі від чіпких котячих кігтів. Використання виключно високоякісних матеріалів, приємних на дотик і не викликають алергічних реакцій у вихованця, робить цей будиночок дуже приємним місцем для його відпочинку. ..

  rating0 відгуків
  762.00 грн.
 • Будиночок Драпак для кішок Zoo-hunt Венеція

  Поєднує в собі спальне місце, ігрову зону і когтеточку, компактний, не займе багато місця, простий у догляді. Розміри в мм: 650 х 460 х 330. Колір : коричневий / сірий; Обмотка: сизаль; ..

  rating0 відгуків
  985.00 грн.
 • Будиночок Драпак з хутра для кішок Zoo-hunt Вежа

  Будиночок Драпак з хутра для котів Вежа.   Заточка кігтів для котів є природною необхідністю і відучити їх від цього неможливо. Для того, щоб зберегти в цілості меблі, килимові покриття і шпалери в квартирі, потрібно купити когтеточку для вусатого вихованця. Вони можуть мати різні форми і розміри.   На нашому сайті ви зможете знайти когтеточки для котів у вигляді стовпчиків, килимків, зі спальними місцями, іграшками та інші. Крім цього є великий ігровий комплекс для котів, що має кілька рівнів з іграшками і будиночок для відпочинку. Деякі вихованці воліють заточувати кігтики про кути. В цьому випадку краще всього підійде кутова когтеточка.   Матеріал хутро, драпачний матеріал - джут.   Розміри в см: 35х44х44 см ..

  rating0 відгуків
  729.00 грн.
 • Будиночок Драпак когтеточка для кішок Zoo-hunt Привал

  Будиночок Драпак когтеточка для кішок Привал поєднує в собі спальне місце, ігрову зону і когтеточку. Компактний, не займе багато місця, простий у догляді. Обмотка: джут / сизаль; Колір: зелений + коричневий + пісочний; Розміри в мм .: 470х330х460 ..

  rating0 відгуків
  510.00 грн.
 • Будиночок Драпак когтеточка для кішок Zoo-hunt Рондо бежевий 33х33х57 см

  Будиночок Драпак когтеточка для кішок Рондо.  Розміри в мм:     570 х 330 х 330 - маленький;     Обмотка: сизаль. ..

  rating0 відгуків
  585.00 грн.
 • Будиночок Драпак когтеточка для кішок Zoo-hunt Рондо бежевий 44х44х65 см

  Будиночок Драпак когтеточка для кішок Рондо.  Розміри в мм:     650 х 440 х 440 - великий.     Обмотка: сизаль. ..

  rating0 відгуків
  845.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для кішки Zoo-hunt Джуді

  Дряпки для котів підбирається відповідно до віку тварини. При цьому необхідно звертати увагу на висоту стовпчиків, площа платформ і т. Д. Чим раніше ви почнете привчати кошеня до когтеточке, тим краще. Якщо вихованець ніяк не хоче помічати це пристосування, то можна трохи змастити Дряпки котячої м'ятою. Вона має слідкувати-м'ятний запах і дуже подобається всім представникам котячих. Як правило, когтеточки для кішок виготовляють з сезаля і штучного хутра. Вони можуть мати різну кольорову гаму, так що ви легко зможете підібрати даний аксесуар, відповідно до інтер'єру приміщення. Обмотка: сизаль; Колір: бежевий; Розміри в мм .: 350 х 440 х 440 ..

  rating0 відгуків
  897.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для кішок Zoo-hunt Амурчик рожевий джут

  Будиночок когтеточка для кішок Амурчик.   Розміри в см: 57 х 33 х 33. Матеріал: джут / хутро. ..

  rating0 відгуків
  553.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для кішок Zoo-hunt Амурчик рожевий сезаль

  Будиночок когтеточка для кішок Амурчик.   Розміри в см: 57 х 33 х 33. Матеріал: сезаль / хутро. ..

  rating0 відгуків
  585.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для кішок Zoo-hunt Праліне

  Будиночок когтеточка для кішок Праліне.   Розмір в см: 71 * 44 * 44   Матенріал - сизаль / хутро.   Модель складається з будиночка і підставки. У будиночку ваш вихованець може відпочити.   Когтеточка, Дряпки Праліне будинок-Драпак для кота дуже цінне придбання, і не тільки тому, що воно охороняє вашу меблі від чіпких котячих кігтів. Використання виключно високоякісних матеріалів, приємних на дотик і не викликають алергічних реакцій у вихованця, робить цей будиночок дуже приємним місцем для його відпочинку. ..

  rating0 відгуків
  1002.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для кішок Zoo-hunt Самба леопард

  Будиночок когтеточка для кішок Самба 2.   Розміри в см: 50 * 33 * 33. Матеріал: сизаль / хутро.   Колір бежевий або леопард. ..

  rating0 відгуків
  495.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для кішок Zoo-hunt Тунель джут

  Будиночок когтеточка для кішок Тунель.   Розміри в см: 35 х 46 х 33.   Матеріал: джут / хутро.   Колір: бежевий + коричневий. ..

  rating0 відгуків
  519.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для кішок Zoo-hunt Тунель сезаль

  Будиночок когтеточка для кішок Тунель.   Розміри в см: 35 х 46 х 33.   Матеріал: сезаль / хутро.   Колір: бежевий + коричневий. ..

  rating0 відгуків
  540.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для котів Zoo-hunt Башта двуярусний

  Будиночок для кота Драпак Башта.   Колір: як на фото.   Обмотка: джут.   Розміри в мм (висота-ширина-довжина): 550 х 450 х 550...

  rating0 відгуків
  845.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для котів Zoo-hunt Вікторія леопард

  Будиночок когтеточка Вікторія для котів леопард.   Розмір в см (ширина-довжина-висота): 44 * 44 * 85   Матеріал - будинок / хутро / велюр ..

  rating0 відгуків
  819.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для котів Zoo-hunt Парадиз

  Будиночок когтеточка для кішок Парадиз.   Розмір 106 * 57 * 57   Матеріал джут / хутро.   Когтеточка, Дряпки Парадиз будинок-Драпак для кота є дуже міцну конструкцію. Її підставки і вертикальні стовпчики витримають вагу будь-якого кота, навіть і не одного.   Це справжній парк розваг для вашого вихованця! Крім того, що він зможе з задоволенням точити кігтики про стовпчики, обкручені екосізалем, в його розпорядженні буде будиночок для відпочинку, різнорівневі майданчики ..

  rating0 відгуків
  1877.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для котів Zoo-hunt Танго

  Будиночок когтеточка для котів Танго.   Матеріал джут / хутро.   Розмір в см: 52 * 41 * 35   Модель складається з будиночка і підставки. У будиночку ваш вихованець може відпочити.   Когтеточка, Дряпки Танго будинок-Драпак для кота дуже цінне придбання, і не тільки тому, що воно охороняє вашу меблі від чіпких котячих кігтів. Використання виключно високоякісних матеріалів, приємних на дотик і не викликають алергічних реакцій у вихованця, робить цей будиночок дуже приємним місцем для його відпочинку. ..

  rating0 відгуків
  874.00 грн.
 • Будиночок когтеточка для кота Zoo-hunt Фазенда

  Будиночок когтеточка для кота Фазенда.   Матеріал - джут / хутро   Модель складається з будиночка і підставки. У будиночку ваш вихованець може відпочити.   Когтеточка, Дряпки Фазенда будинок-Драпак для кота дуже цінне придбання, і не тільки тому, що воно охороняє вашу меблі від чіпких котячих кігтів. Використання виключно високоякісних матеріалів, приємних на дотик і не викликають алергічних реакцій у вихованця, робить цей будиночок дуже приємним місцем для його відпочинку.   Розмір всієї конструкції в см:     ширина - 44 см.   довжина - 57 см.   висота - 75 см.     Розмір самого будиночка в см:     ширина - 34 см.   довжина - 47 см.   висота - 34 см.  ..

  rating0 відгуків
  845.00 грн.
 • Будиночок когтеточка Драпак для кішки Zoo-hunt Інь - янь

  Заточка кігтів для котів є природною необхідністю і відучити їх від цього неможливо. Для того, щоб зберегти в цілості меблі, килимові покриття і шпалери в квартирі, потрібно купити когтеточку для вусатого вихованця. Вони можуть мати різні форми і розміри.   На нашому сайті ви зможете знайти когтеточки для котів у вигляді стовпчиків, килимків, зі спальними місцями, іграшками та інші. Крім цього є великий ігровий комплекс для котів, що має кілька рівнів з іграшками і будиночок для відпочинку. Деякі вихованці воліють заточувати кігтики про кути. В цьому випадку краще всього підійде кутова когтеточка.   Матеріал: штучне хутро, сизаль.   Колір: бежевий / бордовий.   Форма: циліндрична.   Розміри: 75х44х44 см.   Чому варто купити:   - має стійку основу   - підходить для відпочинку і дозвілля кішки   - виконаний з теплого та приємного на дотик матеріалу   - не займає багато місця   - легко доглядати ..

  rating0 відгуків
  1035.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 26 (2 сторінок)

Останні надходження

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка фіолетовий

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка фіолетовий.  Приклад розміру: 1,4 (ширина) / ..

rating0 відгуків
44.00 грн.

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка сірий

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка сірий.  Приклад розміру: 1,4 (ширина) / 23 (д..

rating0 відгуків
44.00 грн.

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка рижий

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка рижий.  Приклад розміру: 1,4 (ширина) / 23 (д..

rating0 відгуків
44.00 грн.

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка рожевий

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка рожевий.  Приклад розміру: 1,4 (ширина) / 23 ..

rating0 відгуків
44.00 грн.

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка м'ятний

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка м'ятний.  Приклад розміру: 1,4 (ширина) / 23 ..

rating0 відгуків
44.00 грн.

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка червоний

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка червоний.  Приклад розміру: 1,4 (ширина) / 23..

rating0 відгуків
44.00 грн.

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка коричневий

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка коричневий.  Приклад розміру: 1,4 (ширина) / ..

rating0 відгуків
44.00 грн.

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка бірюзовий

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка бірюзовий.  Приклад розміру: 1,4 (ширина) / 2..

rating0 відгуків
44.00 грн.

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка чорний

Нашийник для собак шкіряний тисненням ОТ Кісточка чорний.  Приклад розміру: 1,4 (ширина) / 23 (..

rating0 відгуків
44.00 грн.

Хатка юрта для котів і собак Zoo-hunt Loft №2 41х41х37 синій

Будиночок юрта Loft виконана з меблевої тканини рогожка, комбінується в двох кольорах. Наповнювач, о..

rating0 відгуків
860.00 грн.