+380959210553
Skype: freddy8515
Email: zoohuntinfo@gmail.com

Для клієнтів!!

Клітки та аксессуари до них тимчасово не продаємо.  Прохання уточнювати у менеджера наявність товарів та кольорів по виробах. Також слідкуйте за графіком роботи Магазину. Дякуємо Вам за розуміння. 

Гігієна для тварин

 • Cliny Зубна щітка для тварин з масажером для ясен

  Cliny Зубна щітка для тварин з масажером для ясен. Повна довжина - 22 див. Довжина меншої щітки - 1,5 див. Довжина більшої щітки - 2,5 см. Довжина масажера - 6 див.   ..

  rating0 відгуків
  80.00 грн.
 • Вбираючі пелюшки щоденні Magik pet для цуценят і собак 60х60 см 30 шт

  Вбираючі пелюшки щоденні Magik pet для цуценят і собак 60х60 см 30 шт. надійного захисту поверхні підлоги і меблів у квартирі; як запобіжний засіб від мокрих плям у салоні автомобіля при подорожах з Вашим улюбленцем; в період виховання щенят для привчання їх до туалету; для літніх або хворих собак не здатних утримувати сечу; для тварин у післяопераційний період. Вбираючі пелюшки допоможуть спростити щоденний догляд за Вашими чотириногими друзями. Дані вироби підходить як для маленьких цуценят, ще не привчені до туалету, так і для дорослих собак, які не мають можливості сходити в туалет на вулиці. Одноразові пелюшки можуть похвалитися тим, що дуже добре вбирають вологу і затримують її. Пелюшки Magik pet виконуються з високоякісної гіпоалергенною целюлози, яка здатна швидко поглинати і утримувати вологу, з високою ефективністю поглинати неприємні запахи, що дуже актуально при використанні пелюшок в умовах будинку або квартири. Спеціальний гель знаходиться в пелюшках гарантує надійний захист від протікань, а також сухість лап вихованця. Крім того, пелюшки Magik pet абсолютно безпечні для здоров'я чотириногого улюбленця. Конечно же, данный продукт хорошо зарекомендовал себя среди владельцев домашних животных, и это неудивительно, так как ряд особенностей выгодно выделяют пеленки Magik pet среди аналогичной продукции и делают их неоспоримыми лидерами.  Пеленки Magik pet идеально подойдут для приучения щенка к туалету. Стоит отметить, что использовать данные изделия очень просто. Пеленку следует расстелить в удобном для собаки месте полиэтиленовой стороной вниз. Затем стоит дать питомцу время для того чтобы он познакомился и привык к новинке. Відразу ж, як тільки ви помітили, що цуценя хоче сходити в туалет, піднесіть його до пелюшки. З часом малюк звикне справляти свої справи в одному і тому ж місці. Обов'язково після використання замінюйте пелюшки на чисті. Умови зберігання: зберігати в сухому місці. Товар не підлягає обов'язковій сертифікації. Термін придатності необмежений. ..

  rating0 відгуків
  239.00 грн.
 • Вбираючі пелюшки щоденні Magik pet для цуценят і собак 60х90 см 30 шт

  Вбираючі пелюшки щоденні Magik pet для цуценят і собак 60х90 см 30 шт...

  rating0 відгуків
  365.00 грн.
 • Наповнювач AniMall АнимАлл 10,5 л силікагель Зелений пагорб

  Наповнювач AniMall АнимАлл 10,5 л силікагель Зелений пагорб. Опис ANIMALL EXPERT CHOICE - СИЛИКАГЕЛЕВЫЙ НАПОВНЮВАЧ ДЛЯ КОТІВ Наповнювач для котячих туалетів на основі силікагелю Силикагелевый наповнювач AnimAll - це висушений гель поликремниевой кислоти (SiO2), який хімічно складається з того ж з'єднання, що і звичайний пісок, але є високопористих тілом, тому має величезну площу поверхні (800 м2/1 г). Завдяки цій властивості силікагель володіє унікальною абсорбуючою (всмоктуючою) здатністю. Волога і запах зникають в силікагелі AnimAll миттєво, але сам наповнювач ніколи не перетворюється у в'язку масу і не прилипає до котячих лапах, а значить, не розноситься по дому. Силікагель AnimAll чудово висушений, що можна визначити по прозорості його кристалів. Це дозволяє йому поглинати максимальну кількість рідини. Також необхідно відзначити високу гігієнічність силікагелю AnimAll, який чудово справляється з будь-якими бактеріями, підтримуючи чистоту вашого будинку і охороняючи здоров'я вашого улюбленця. В середньому один пакет наповнювача AnimAll розрахований на один місяць для однієї кішки. На цей час ви забуваєте про неприємний запах і зайвих турботах по догляду за свійською твариною. В ассортименте есть разные виды силикагеля с разным цветом кристаллов, таким образом, вы можете подобрать тот цвет кристаллов, который максимально подходит для интерьера вашего дома, получая дополнительное эстетическое наслаждение от его использования. Неудивительно, что тот, кто воспользовался силикагелевым наполнителем AnimAll для кошачьего туалета и оценил все его преимущества, приходит покупать его снова. Внимание! Наполнитель для кошачьего туалета AnimAll является экономичным и не требует от Вас ежедневной замены лотка. Предполагаемая замена наполнителя AnimAll - 1 раз в 30 дней. Інструкція по застосуванню: Наповніть сухий і чистий туалет наповнювачем AnimAll (шар від 3 до 5 см). Регулярно прибирайте тверді відходи. Перемішуйте вміст лотка раз на 1-2 дні . З періодичністю 1 раз у 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий. Щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків не викидайте використаний силикагелевый наповнювач в унітаз. ..

  rating0 відгуків
  380.00 грн.
 • Наповнювач AniMall АнимАлл 3,8 л силікагель Блакитна долина

  Наповнювач AniMall АнимАлл 3,8 л силікагель Блакитна долина. Опис ANIMALL EXPERT CHOICE - СИЛИКАГЕЛЕВЫЙ НАПОВНЮВАЧ ДЛЯ КОТІВ Наповнювач для котячих туалетів на основі силікагелю Силикагелевый наповнювач AnimAll - це висушений гель поликремниевой кислоти (SiO2), який хімічно складається з того ж з'єднання, що і звичайний пісок, але є високопористих тілом, тому має величезну площу поверхні (800 м2/1 г). Завдяки цій властивості силікагель володіє унікальною абсорбуючою (всмоктуючою) здатністю. Волога і запах зникають в силікагелі AnimAll миттєво, але сам наповнювач ніколи не перетворюється у в'язку масу і не прилипає до котячих лапах, а значить, не розноситься по дому. Силікагель AnimAll чудово висушений, що можна визначити по прозорості його кристалів. Це дозволяє йому поглинати максимальну кількість рідини. Також необхідно відзначити високу гігієнічність силікагелю AnimAll, який чудово справляється з будь-якими бактеріями, підтримуючи чистоту вашого будинку і охороняючи здоров'я вашого улюбленця. В середньому один пакет наповнювача AnimAll розрахований на один місяць для однієї кішки. На цей час ви забуваєте про неприємний запах і зайвих турботах по догляду за свійською твариною. В асортименті є різні види силікагелю з різним кольором кристалів, таким чином, ви можете підібрати той колір кристалів, який максимально підходить для інтер'єру вашого будинку, отримуючи додаткову естетичну насолоду від його використання. Не дивно, що той, хто скористався силикагелевым наповнювачем AnimAll для котячого туалету і оцінив всі його переваги, приходить купувати його знову. Увага! Наповнювач для котячого туалету AnimAll є економічним і не вимагає від Вас щоденної заміни лотка. Ймовірна заміна наповнювача AnimAll - 1 раз в 30 днів. Інструкція по застосуванню: Наповніть сухий і чистий туалет наповнювачем AnimAll (шар від 3 до 5 см). Регулярно прибирайте тверді відходи. Перемішуйте вміст лотка раз на 1-2 дні . З періодичністю 1 раз у 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий. Щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків не викидайте використаний силикагелевый наповнювач в унітаз. ..

  rating0 відгуків
  140.00 грн.
 • Наповнювач AniMall АнимАлл 3,8 л силікагель Зелений пагорб

  Наповнювач AniMall АнимАлл 3,8 л силікагель Зелений пагорб. Опис ANIMALL EXPERT CHOICE - СИЛИКАГЕЛЕВЫЙ НАПОВНЮВАЧ ДЛЯ КОТІВ Наповнювач для котячих туалетів на основі силікагелю Силикагелевый наполнитель AnimAll - это высушенный гель поликремниевой кислоты (SiO2), который химически состоит из того же соединения, что и обычный песок, но является высокопористым телом, поэтому имеет огромную площадь поверхности (800 м²/1 г). Благодаря этому свойству силикагель обладает уникальной абсорбирующей (впитывающей) способностью. Влага и запах исчезают в силикагеле AnimAll мгновенно, но сам наполнитель никогда не превращается в вязкую массу и не прилипает к кошачьим лапам, а значит, не разносится по дому. Силікагель AnimAll чудово висушений, що можна визначити по прозорості його кристалів. Це дозволяє йому поглинати максимальну кількість рідини. Також необхідно відзначити високу гігієнічність силікагелю AnimAll, який чудово справляється з будь-якими бактеріями, підтримуючи чистоту вашого будинку і охороняючи здоров'я вашого улюбленця. В середньому один пакет наповнювача AnimAll розрахований на один місяць для однієї кішки. На цей час ви забуваєте про неприємний запах і зайвих турботах по догляду за свійською твариною. В ассортименте есть разные виды силикагеля с разным цветом кристаллов, таким образом, вы можете подобрать тот цвет кристаллов, который максимально подходит для интерьера вашего дома, получая дополнительное эстетическое наслаждение от его использования. Неудивительно, что тот, кто воспользовался силикагелевым наполнителем AnimAll для кошачьего туалета и оценил все его преимущества, приходит покупать его снова. Внимание! Наполнитель для кошачьего туалета AnimAll является экономичным и не требует от Вас ежедневной замены лотка. Предполагаемая замена наполнителя AnimAll - 1 раз в 30 дней. Інструкція по застосуванню: Наповніть сухий і чистий туалет наповнювачем AnimAll (шар від 3 до 5 см). Регулярно прибирайте тверді відходи. Перемішуйте вміст лотка раз на 1-2 дні . З періодичністю 1 раз у 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий. Щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків не викидайте використаний силикагелевый наповнювач в унітаз. ..

  rating0 відгуків
  140.00 грн.
 • Наповнювач AniMall АнимАлл 3,8 л силікагель Рожевий пелюсток

  Наповнювач AniMall АнимАлл 3,8 л силікагель Рожевий пелюсток. Опис ANIMALL EXPERT CHOICE - СИЛИКАГЕЛЕВЫЙ НАПОВНЮВАЧ ДЛЯ КОТІВ Наповнювач для котячих туалетів на основі силікагелю Силикагелевый наповнювач AnimAll - це висушений гель поликремниевой кислоти (SiO2), який хімічно складається з того ж з'єднання, що і звичайний пісок, але є високопористих тілом, тому має величезну площу поверхні (800 м2/1 г). Завдяки цій властивості силікагель володіє унікальною абсорбуючою (всмоктуючою) здатністю. Волога і запах зникають в силікагелі AnimAll миттєво, але сам наповнювач ніколи не перетворюється у в'язку масу і не прилипає до котячих лапах, а значить, не розноситься по дому. Силікагель AnimAll чудово висушений, що можна визначити по прозорості його кристалів. Це дозволяє йому поглинати максимальну кількість рідини. Також необхідно відзначити високу гігієнічність силікагелю AnimAll, який чудово справляється з будь-якими бактеріями, підтримуючи чистоту вашого будинку і охороняючи здоров'я вашого улюбленця. В середньому один пакет наповнювача AnimAll розрахований на один місяць для однієї кішки. На цей час ви забуваєте про неприємний запах і зайвих турботах по догляду за свійською твариною. В ассортименте есть разные виды силикагеля с разным цветом кристаллов, таким образом, вы можете подобрать тот цвет кристаллов, который максимально подходит для интерьера вашего дома, получая дополнительное эстетическое наслаждение от его использования. Неудивительно, что тот, кто воспользовался силикагелевым наполнителем AnimAll для кошачьего туалета и оценил все его преимущества, приходит покупать его снова. Внимание! Наполнитель для кошачьего туалета AnimAll является экономичным и не требует от Вас ежедневной замены лотка. Предполагаемая замена наполнителя AnimAll - 1 раз в 30 дней. Інструкція по застосуванню: Наповніть сухий і чистий туалет наповнювачем AnimAll (шар від 3 до 5 см). Регулярно прибирайте тверді відходи. Перемішуйте вміст лотка раз на 1-2 дні . З періодичністю 1 раз у 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий. Щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків не викидайте використаний силикагелевый наповнювач в унітаз. ..

  rating0 відгуків
  140.00 грн.
 • Наповнювач Cat Smile 3,6 л силікагель квітковий

  Наповнювач Cat Smile 3,6 л силікагель. Не дивно, що той, хто скористався силикагелевым наповнювачем для котячого туалету і оцінив всі його переваги, приходить купувати його знову. Увага! Наповнювач для котячого туалету є економічним і не вимагає від Вас щоденної заміни лотка. Ймовірна заміна наповнювача AnimAll - 1 раз в 30 днів. Інструкція по застосуванню: Наповніть сухий і чистий туалет наповнювачем (шар від 3 до 5 см). Регулярно прибирайте тверді відходи. Перемішуйте вміст лотка раз на 1-2 дні . З періодичністю 1 раз у 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий. Щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків не викидайте використаний силикагелевый наповнювач в унітаз. ..

  rating0 відгуків
  105.00 грн.
 • Наповнювач Cat Smile 3,6 л силікагель Лаванда

  Наповнювач Cat Smile 3,6 л силікагель. Не дивно, що той, хто скористався силикагелевым наповнювачем для котячого туалету і оцінив всі його переваги, приходить купувати його знову. Увага! Наповнювач для котячого туалету є економічним і не вимагає від Вас щоденної заміни лотка. Ймовірна заміна наповнювача AnimAll - 1 раз в 30 днів. Інструкція по застосуванню: Наповніть сухий і чистий туалет наповнювачем (шар від 3 до 5 см). Регулярно прибирайте тверді відходи. Перемішуйте вміст лотка раз на 1-2 дні . З періодичністю 1 раз у 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий. Щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків не викидайте використаний силикагелевый наповнювач в унітаз. ..

  rating0 відгуків
  105.00 грн.
 • Наповнювач Cat Smile 3,6 л силікагель морський бриз

  Наповнювач Cat Smile 3,6 л силікагель. Не дивно, що той, хто скористався силикагелевым наповнювачем для котячого туалету і оцінив всі його переваги, приходить купувати його знову. Увага! Наповнювач для котячого туалету є економічним і не вимагає від Вас щоденної заміни лотка. Ймовірна заміна наповнювача AnimAll - 1 раз в 30 днів. Інструкція по застосуванню: Наповніть сухий і чистий туалет наповнювачем (шар від 3 до 5 см). Регулярно прибирайте тверді відходи. Перемішуйте вміст лотка раз на 1-2 дні . З періодичністю 1 раз у 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий. Щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків не викидайте використаний силикагелевый наповнювач в унітаз. ..

  rating0 відгуків
  105.00 грн.
 • Наповнювач Cat Smile 3,6 л силікагель яблучный

  Наповнювач Cat Smile 3,6 л силікагель. Не дивно, що той, хто скористався силикагелевым наповнювачем для котячого туалету і оцінив всі його переваги, приходить купувати його знову. Увага! Наповнювач для котячого туалету є економічним і не вимагає від Вас щоденної заміни лотка. Ймовірна заміна наповнювача AnimAll - 1 раз в 30 днів. Інструкція по застосуванню: Наповніть сухий і чистий туалет наповнювачем (шар від 3 до 5 см). Регулярно прибирайте тверді відходи. Перемішуйте вміст лотка раз на 1-2 дні . З періодичністю 1 раз у 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий. Щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків не викидайте використаний силикагелевый наповнювач в унітаз. ..

  rating0 відгуків
  105.00 грн.
 • Пелюшки антибактеріальні з деревним вугіллям Magik pet для цуценят і собак 45х60 см 30 шт

  Пелюшки антибактеріальні з деревним вугіллям Magik pet для цуценят і собак 45х60 см 30 шт. надійного захисту поверхні підлоги і меблів у квартирі; як запобіжний засіб від мокрих плям у салоні автомобіля при подорожах з Вашим улюбленцем; в період виховання щенят для привчання їх до туалету; для літніх або хворих собак не здатних утримувати сечу; для тварин у післяопераційний період. Вбираючі пелюшки допоможуть спростити щоденний догляд за Вашими чотириногими друзями. Дані вироби підходить як для маленьких цуценят, ще не привчені до туалету, так і для дорослих собак, які не мають можливості сходити в туалет на вулиці. Одноразові пелюшки можуть похвалитися тим, що дуже добре вбирають вологу і затримують її. Пелюшки Magik pet виконуються з високоякісної гіпоалергенною целюлози, яка здатна швидко поглинати і утримувати вологу, з високою ефективністю поглинати неприємні запахи, що дуже актуально при використанні пелюшок в умовах будинку або квартири. Спеціальний гель знаходиться в пелюшках гарантує надійний захист від протікань, а також сухість лап вихованця. Крім того, пелюшки Magik pet абсолютно безпечні для здоров'я чотириногого улюбленця. Конечно же, данный продукт хорошо зарекомендовал себя среди владельцев домашних животных, и это неудивительно, так как ряд особенностей выгодно выделяют пеленки Magik pet среди аналогичной продукции и делают их неоспоримыми лидерами.  Пеленки Magik pet идеально подойдут для приучения щенка к туалету. Стоит отметить, что использовать данные изделия очень просто. Пеленку следует расстелить в удобном для собаки месте полиэтиленовой стороной вниз. Затем стоит дать питомцу время для того чтобы он познакомился и привык к новинке. Відразу ж, як тільки ви помітили, що цуценя хоче сходити в туалет, піднесіть його до пелюшки. З часом малюк звикне справляти свої справи в одному і тому ж місці. Обов'язково після використання замінюйте пелюшки на чисті. Умови зберігання: зберігати в сухому місці. Товар не підлягає обов'язковій сертифікації. Термін придатності необмежений. ..

  rating0 відгуків
  256.00 грн.
 • Пелюшки супер вбираючі Magik pet для цуценят і собак 60х60 см 30 шт

  Пелюшки супер вбираючі Magik pet для цуценят і собак 60х60 см 30 шт. надійного захисту поверхні підлоги і меблів у квартирі; як запобіжний засіб від мокрих плям у салоні автомобіля при подорожах з Вашим улюбленцем; в період виховання щенят для привчання їх до туалету; для літніх або хворих собак не здатних утримувати сечу; для тварин у післяопераційний період. Вбираючі пелюшки допоможуть спростити щоденний догляд за Вашими чотириногими друзями. Дані вироби підходить як для маленьких цуценят, ще не привчені до туалету, так і для дорослих собак, які не мають можливості сходити в туалет на вулиці. Одноразові пелюшки можуть похвалитися тим, що дуже добре вбирають вологу і затримують її. Пелюшки Magik pet виконуються з високоякісної гіпоалергенною целюлози, яка здатна швидко поглинати і утримувати вологу, з високою ефективністю поглинати неприємні запахи, що дуже актуально при використанні пелюшок в умовах будинку або квартири. Спеціальний гель знаходиться в пелюшках гарантує надійний захист від протікань, а також сухість лап вихованця. Крім того, пелюшки Magik pet абсолютно безпечні для здоров'я чотириногого улюбленця. Конечно же, данный продукт хорошо зарекомендовал себя среди владельцев домашних животных, и это неудивительно, так как ряд особенностей выгодно выделяют пеленки Magik pet среди аналогичной продукции и делают их неоспоримыми лидерами.  Пеленки Magik pet идеально подойдут для приучения щенка к туалету. Стоит отметить, что использовать данные изделия очень просто. Пеленку следует расстелить в удобном для собаки месте полиэтиленовой стороной вниз. Затем стоит дать питомцу время для того чтобы он познакомился и привык к новинке. Відразу ж, як тільки ви помітили, що цуценя хоче сходити в туалет, піднесіть його до пелюшки. З часом малюк звикне справляти свої справи в одному і тому ж місці. Обов'язково після використання замінюйте пелюшки на чисті. Умови зберігання: зберігати в сухому місці. Товар не підлягає обов'язковій сертифікації. Термін придатності необмежений. ..

  rating0 відгуків
  299.00 грн.
 • Пелюшки щоденні для собак та котів 10 шт з ароматом зеленого чаю 45х60см

  Пелюшки щоденні для собак та котів з ароматом зеленого чаю 45х60см, 28г/3г. Ціна вказана за упаковку. надійного захисту поверхні підлоги і меблів у квартирі; як запобіжний засіб від мокрих плям у салоні автомобіля при подорожах з Вашим улюбленцем; в період виховання щенят для привчання їх до туалету; для літніх або хворих собак не здатних утримувати сечу; для тваринних у післяопераційний період. Вбираючі пелюшки допоможуть спростити щоденний догляд за Вашими чотириногими друзями. Дані вироби підходить як для маленьких цуценят, ще не привчених до туалету, так і для дорослих собак, що не мають можливості сходити в туалет на вулиці. Одноразові пелюшки можуть похвалитися тим, що дуже добре вбирають вологу і затримують її. Пелюшки Magik pet виконуються з високоякісної гіпоалергенної целюлози, яка здатна швидко поглинати і утримувати вологу, з високою ефективністю поглинати неприємних запахи, що дуже актуально при використанні пелюшок в умовах будинку або квартири. Спеціальний гель знаходиться в пелюшках гарантує надійний захист від протікань, а також сухість лап вихованця. Крім того, пелюшки Magik pet абсолютно безпечні для здоров'я чотириногого улюбленця. Звичайно ж, цей продукт добре зарекомендував себе серед власників свійських тварин, і це не дивно, так як ряд особливостей вигідно виділяють пелюшки Magik pet серед аналогічної продукції і роблять їх незаперечними лідерами. Пелюшки Magik pet ідеально підійдуть для привчання щеняти до туалету. Варто зазначити, що використовувати дані вироби дуже просто. Пелюшку слід розстелити в зручному собаки місці поліетиленовою стороною вниз. Потім варто дати вихованцеві час для того щоб він познайомився і звик до новинки. Відразу ж, як тільки ви помітили, що щеня хоче сходити в туалет, піднесіть його до пелюшці. Згодом вихованець звикне справляти свої справи в одному і тому ж місці. Обов'язково після використання замінюйте пелюшки на чисті. Умови зберігання: зберігати в сухому місці. Товар не підлягає обов'язковій сертифікації. Термін придатності не обмежений. ..

  rating0 відгуків
  81.00 грн.
 • Пелюшки щоденні для собак та котів 10 шт з ароматом зеленого чаю 60х60см

  Пелюшки щоденні для собак та котів з ароматом зеленого чаю 60х60см, 38г/4г. Ціна вказана за упаковку. надійного захисту поверхні підлоги і меблів у квартирі; як запобіжний засіб від мокрих плям у салоні автомобіля при подорожах з Вашим улюбленцем; в період виховання щенят для привчання їх до туалету; для літніх або хворих собак не здатних утримувати сечу; для тваринних у післяопераційний період. Вбираючі пелюшки допоможуть спростити щоденний догляд за Вашими чотириногими друзями. Дані вироби підходить як для маленьких цуценят, ще не привчених до туалету, так і для дорослих собак, що не мають можливості сходити в туалет на вулиці. Одноразові пелюшки можуть похвалитися тим, що дуже добре вбирають вологу і затримують її. Пелюшки Magik pet виконуються з високоякісної гіпоалергенної целюлози, яка здатна швидко поглинати і утримувати вологу, з високою ефективністю поглинати неприємних запахи, що дуже актуально при використанні пелюшок в умовах будинку або квартири. Спеціальний гель знаходиться в пелюшках гарантує надійний захист від протікань, а також сухість лап вихованця. Крім того, пелюшки Magik pet абсолютно безпечні для здоров'я чотириногого улюбленця. Звичайно ж, цей продукт добре зарекомендував себе серед власників свійських тварин, і це не дивно, так як ряд особливостей вигідно виділяють пелюшки Magik pet серед аналогічної продукції і роблять їх незаперечними лідерами. Пелюшки Magik pet ідеально підійдуть для привчання щеняти до туалету. Варто зазначити, що використовувати дані вироби дуже просто. Пелюшку слід розстелити в зручному собаки місці поліетиленовою стороною вниз. Потім варто дати вихованцеві час для того щоб він познайомився і звик до новинки. Відразу ж, як тільки ви помітили, що щеня хоче сходити в туалет, піднесіть його до пелюшці. Згодом вихованець звикне справляти свої справи в одному і тому ж місці. Обов'язково після використання замінюйте пелюшки на чисті. Умови зберігання: зберігати в сухому місці. Товар не підлягає обов'язковій сертифікації. Термін придатності не обмежений. ..

  rating0 відгуків
  99.00 грн.
 • Пелюшки щоденні для собак та котів 10 шт з ароматом лаванди 45х60см

  Пелюшки щоденні для собак та котів з ароматом лаванди 45х60см, 28г/3г. Ціна вказана за упаковку. надійного захисту поверхні підлоги і меблів у квартирі; як запобіжний засіб від мокрих плям у салоні автомобіля при подорожах з Вашим улюбленцем; в період виховання щенят для привчання їх до туалету; для літніх або хворих собак не здатних утримувати сечу; для тваринних у післяопераційний період. Вбираючі пелюшки допоможуть спростити щоденний догляд за Вашими чотириногими друзями. Дані вироби підходить як для маленьких цуценят, ще не привчених до туалету, так і для дорослих собак, що не мають можливості сходити в туалет на вулиці. Одноразові пелюшки можуть похвалитися тим, що дуже добре вбирають вологу і затримують її. Пелюшки Magik pet виконуються з високоякісної гіпоалергенної целюлози, яка здатна швидко поглинати і утримувати вологу, з високою ефективністю поглинати неприємних запахи, що дуже актуально при використанні пелюшок в умовах будинку або квартири. Спеціальний гель знаходиться в пелюшках гарантує надійний захист від протікань, а також сухість лап вихованця. Крім того, пелюшки Magik pet абсолютно безпечні для здоров'я чотириногого улюбленця. Звичайно ж, цей продукт добре зарекомендував себе серед власників свійських тварин, і це не дивно, так як ряд особливостей вигідно виділяють пелюшки Magik pet серед аналогічної продукції і роблять їх незаперечними лідерами. Пелюшки Magik pet ідеально підійдуть для привчання щеняти до туалету. Варто зазначити, що використовувати дані вироби дуже просто. Пелюшку слід розстелити в зручному собаки місці поліетиленовою стороною вниз. Потім варто дати вихованцеві час для того щоб він познайомився і звик до новинки. Відразу ж, як тільки ви помітили, що щеня хоче сходити в туалет, піднесіть його до пелюшці. Згодом вихованець звикне справляти свої справи в одному і тому ж місці. Обов'язково після використання замінюйте пелюшки на чисті. Умови зберігання: зберігати в сухому місці. Товар не підлягає обов'язковій сертифікації. Термін придатності не обмежений...

  rating0 відгуків
  81.00 грн.
 • Пелюшки щоденні для собак та котів 10 шт з ароматом Лаванди 60х60см

  Пелюшки щоденні для собак та котів з ароматом Лаванди 60х60см, 38г/4г. Ціна вказана за упаковку. надійного захисту поверхні підлоги і меблів у квартирі; як запобіжний засіб від мокрих плям у салоні автомобіля при подорожах з Вашим улюбленцем; в період виховання щенят для привчання їх до туалету; для літніх або хворих собак не здатних утримувати сечу; для тваринних у післяопераційний період. Вбираючі пелюшки допоможуть спростити щоденний догляд за Вашими чотириногими друзями. Дані вироби підходить як для маленьких цуценят, ще не привчених до туалету, так і для дорослих собак, що не мають можливості сходити в туалет на вулиці. Одноразові пелюшки можуть похвалитися тим, що дуже добре вбирають вологу і затримують її. Пелюшки Magik pet виконуються з високоякісної гіпоалергенної целюлози, яка здатна швидко поглинати і утримувати вологу, з високою ефективністю поглинати неприємних запахи, що дуже актуально при використанні пелюшок в умовах будинку або квартири. Спеціальний гель знаходиться в пелюшках гарантує надійний захист від протікань, а також сухість лап вихованця. Крім того, пелюшки Magik pet абсолютно безпечні для здоров'я чотириногого улюбленця. Звичайно ж, цей продукт добре зарекомендував себе серед власників свійських тварин, і це не дивно, так як ряд особливостей вигідно виділяють пелюшки Magik pet серед аналогічної продукції і роблять їх незаперечними лідерами. Пелюшки Magik pet ідеально підійдуть для привчання щеняти до туалету. Варто зазначити, що використовувати дані вироби дуже просто. Пелюшку слід розстелити в зручному собаки місці поліетиленовою стороною вниз. Потім варто дати вихованцеві час для того щоб він познайомився і звик до новинки. Відразу ж, як тільки ви помітили, що щеня хоче сходити в туалет, піднесіть його до пелюшці. Згодом вихованець звикне справляти свої справи в одному і тому ж місці. Обов'язково після використання замінюйте пелюшки на чисті. Умови зберігання: зберігати в сухому місці. Товар не підлягає обов'язковій сертифікації. Термін придатності не обмежений. ..

  rating0 відгуків
  99.00 грн.
 • Пелюшки щоденні для собак та котів 10 шт з ароматом Лаванди 60х90 см

  Пелюшки щоденні для собак та котів з ароматом Лаванди 60х90 см, 60г/8г. Ціна вказана за упаковку. надійного захисту поверхні підлоги і меблів у квартирі; як запобіжний засіб від мокрих плям у салоні автомобіля при подорожах з Вашим улюбленцем; в період виховання щенят для привчання їх до туалету; для літніх або хворих собак не здатних утримувати сечу; для тваринних у післяопераційний період. Вбираючі пелюшки допоможуть спростити щоденний догляд за Вашими чотириногими друзями. Дані вироби підходить як для маленьких цуценят, ще не привчених до туалету, так і для дорослих собак, що не мають можливості сходити в туалет на вулиці. Одноразові пелюшки можуть похвалитися тим, що дуже добре вбирають вологу і затримують її. Пелюшки Magik pet виконуються з високоякісної гіпоалергенної целюлози, яка здатна швидко поглинати і утримувати вологу, з високою ефективністю поглинати неприємних запахи, що дуже актуально при використанні пелюшок в умовах будинку або квартири. Спеціальний гель знаходиться в пелюшках гарантує надійний захист від протікань, а також сухість лап вихованця. Крім того, пелюшки Magik pet абсолютно безпечні для здоров'я чотириногого улюбленця. Звичайно ж, цей продукт добре зарекомендував себе серед власників свійських тварин, і це не дивно, так як ряд особливостей вигідно виділяють пелюшки Magik pet серед аналогічної продукції і роблять їх незаперечними лідерами. Пелюшки Magik pet ідеально підійдуть для привчання щеняти до туалету. Варто зазначити, що використовувати дані вироби дуже просто. Пелюшку слід розстелити в зручному собаки місці поліетиленовою стороною вниз. Потім варто дати вихованцеві час для того щоб він познайомився і звик до новинки. Відразу ж, як тільки ви помітили, що щеня хоче сходити в туалет, піднесіть його до пелюшці. Згодом вихованець звикне справляти свої справи в одному і тому ж місці. Обов'язково після використання замінюйте пелюшки на чисті. Умови зберігання: зберігати в сухому місці. Товар не підлягає обов'язковій сертифікації. Термін придатності не обмежений. ..

  rating0 відгуків
  144.00 грн.
 • Пелюшки щоденні для собак та котів 10 шт з ароматом Лимона 60х90 см

  Пелюшки щоденні для собак та котів з ароматом Лимона 60х90 см, 60г/8г. Ціна вказана за упаковку. надійного захисту поверхні підлоги і меблів у квартирі; як запобіжний засіб від мокрих плям у салоні автомобіля при подорожах з Вашим улюбленцем; в період виховання щенят для привчання їх до туалету; для літніх або хворих собак не здатних утримувати сечу; для тваринних у післяопераційний період. Вбираючі пелюшки допоможуть спростити щоденний догляд за Вашими чотириногими друзями. Дані вироби підходить як для маленьких цуценят, ще не привчених до туалету, так і для дорослих собак, що не мають можливості сходити в туалет на вулиці. Одноразові пелюшки можуть похвалитися тим, що дуже добре вбирають вологу і затримують її. Пелюшки Magik pet виконуються з високоякісної гіпоалергенної целюлози, яка здатна швидко поглинати і утримувати вологу, з високою ефективністю поглинати неприємних запахи, що дуже актуально при використанні пелюшок в умовах будинку або квартири. Спеціальний гель знаходиться в пелюшках гарантує надійний захист від протікань, а також сухість лап вихованця. Крім того, пелюшки Magik pet абсолютно безпечні для здоров'я чотириногого улюбленця. Звичайно ж, цей продукт добре зарекомендував себе серед власників свійських тварин, і це не дивно, так як ряд особливостей вигідно виділяють пелюшки Magik pet серед аналогічної продукції і роблять їх незаперечними лідерами. Пелюшки Magik pet ідеально підійдуть для привчання щеняти до туалету. Варто зазначити, що використовувати дані вироби дуже просто. Пелюшку слід розстелити в зручному собаки місці поліетиленовою стороною вниз. Потім варто дати вихованцеві час для того щоб він познайомився і звик до новинки. Відразу ж, як тільки ви помітили, що щеня хоче сходити в туалет, піднесіть його до пелюшці. Згодом вихованець звикне справляти свої справи в одному і тому ж місці. Обов'язково після використання замінюйте пелюшки на чисті. Умови зберігання: зберігати в сухому місці. Товар не підлягає обов'язковій сертифікації. Термін придатності не обмежений. ..

  rating0 відгуків
  144.00 грн.
 • Туалет кутовий для котів Shuttle 49x40x17,5 см GeorPlast

  Туалет кутовий для кішок Shuttle GeorPlast Розміри в см: 49x40x17,5. В наявності різні кольори. Уточнюйте у менеджера. ..

  rating0 відгуків
  221.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 25 (2 сторінок)

Останні надходження

Чохол для разкладного ножа Zoo-hunt 13/14 х 4 х 2,5 см коричневий 5292/2

Чохол для разкладного ножа Zoo-hunt 13/14 х 4 х 2,5 см коричневий 5292/2.Призначений для носіння на ..

rating0 відгуків
159.00 грн.

Чохол для розкладного ножа Zoo-hunt 13/14 х 4 х 2,5 см чорний 5292/1

Чохол для розкладного ножа Zoo-hunt 13/14 х 4 х 2,5 см чорний 5292/1/Призначений для носіння на пояс..

rating0 відгуків
159.00 грн.

Толстовка для собак Zoo-hunt чорно-біла

Толстовка з капюшоном пропонується для малих і середніх порід собак. Толстовка виконаний з..

rating0 відгуків
246.00 грн.

Толстовка для собак Zoo-hunt чорно-червона

Толстовка з капюшоном пропонується для малих і середніх порід собак. Толстовка виконаний з..

rating0 відгуків
246.00 грн.

Ремінь поясний з тактичної пряжкою хакі Zoo-hunt 130 см х 4 см хакі 2329

Ремінь поясний з тактичної пряжкою хакі Zoo-hunt 130 см х 4 см хакі 2329. Матеріал: поліестер...

rating0 відгуків
284.00 грн.

Ремінь поясний з тактичної пряжкою срібло Zoo-hunt 130 см х 4 см чорний 2330

Ремінь поясний з тактичної пряжкою срібло Zoo-hunt 130 см х 4 см чорний 2330.  Матеріал: пол..

rating0 відгуків
210.00 грн.

Кобура оперативна Універсальна синтетична Zoo-hunt Glock 17, Glock 19, Beretta 92, Макарова 5408

Кобура оперативна Універсальна синтетична: Glock 17, Glock 19, Beretta 92, Макарова...

rating0 відгуків
333.00 грн.

Кобура поясна синтетична Zoo-hunt Glock 17, Glock 19, Beretta 92, Макарова 5407

Кобура поясна синтетична: Glock 17, Glock 19, Beretta 92, Макарова...

rating0 відгуків
128.00 грн.

Чохол для рушниці Zoo-hunt прямокутний 95 см х 30 см синтетичний чорний 5294

Чохол для рушниці прямокутний 95 см х 30 см синтетичний чорний 5294.Підходить для: карабіни серії A..

rating0 відгуків
600.00 грн.

Когтеточка Zoo-hunt драпак для кота на підставці Люкс сезаль

Когтеточка дряпка для кота на підставці Люкс сезаль. Розмір в см: 30х30х52 ..

rating0 відгуків
351.00 грн.